Mediaplus Netherlands is het nieuwe mediabureau van Tony’s Chocolonely

Mediaplus Netherlands is het nieuwe mediabureau van Tony’s Chocolonely. Na een internationale pitch heeft het bureau het account gewonnen en zal het, samen met collega’s in België, het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten, als full-service mediabureau opereren voor het impactbedrijf dat een einde wil maken aan uitbuiting in cacao.
De samenwerking richt zich op het vergroten van het marktaandeel van Tony’s Chocolonely, waardoor zij sneller hun missie kunnen bereiken om een einde te maken aan uitbuiting in de cacao-industrie. De focus van het bureau ligt op impact maken met doordachte mediakeuzes.
Eerste campagne van start
De eerste gezamenlijke campagne gaat deze maand van start en markeert de introductie van een nieuwe chocoladereep. Deze week wordt een kleiner formaat Tony’s reep gelanceerd, ondersteund door een krachtige multimediale campagne: My Little Tony’s.
Het mediaplan voor deze campagne bestaat uit een mix van Digital Out-of-Home (DOOH) campagnes op straat en in het openbaar vervoer, een gerichte contentstrategie met podcasts, zichtbaarheid op het Leidseplein met abri’s, en een sterke digitale aanwezigheid via YouTube, Meta, TikTok en influencer-samenwerkingen.
Bibianne Roetert, Head of Marketing bij Tony’s Chocolonely: "We zijn enthousiast over onze samenwerking met Mediaplus, zowel internationaal als lokaal. Hun innovatieve aanpak en sterke samenwerkingsmentaliteit maken hen de ideale partner om onze missie te bereiken. Dankzij hun expertise en gedrevenheid kunnen we onze boodschap krachtiger overbrengen bij een groter publiek om samen een nog grotere impact maken in de strijd tegen uitbuiting in de cacao-industrie."
Ewoud van Zwam, Strategy Director bij Mediaplus Netherlands voegt toe: “We zijn enorm trots dat we mogen bijdragen aan de missie van Tony’s Chocolonely. In een wereld waar merken steeds vaker maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen, is het essentieel om impact te maken met doordachte mediakeuzes. Dit geldt niet alleen voor Tony’s, maar ook voor ons als bureau. Samen zetten we in op innovatief en betekenisvol bereik.”
Mediaplus Netherlands is onderdeel van Serviceplan Group Netherlands. Meer informatie: www.mediaplus.nl.